O nas

Mini Monsters to firma, która produkuje elementy terenu, budynki, części i akcesoria do gier bitewnych rozgrywanych w świecie fantasy i science fiction w skali od 28-30mm (lub odpowiednio 1:55-1:60). Wszystkie te elementy mogą wzbogacić Twój stół (pole bitwy), tworząc niepowtarzalną atmosferę i dając wielką przyjemność z grania. Akcesoria mogą być również wykorzystywane do konwersji, budowy makiet i wzbogacania podstawek modeli.
Przez lata doświadczeń związanych z grami bitewnymi, tworzeniem modeli i scenografi zdobyliśmy niezbędną wiedzę dzięki której możemy zaoferować Ci produkty wysokiej jakości. Nasze tereny do gier bitewnych robimy z żywicy co gwarantuje doskonałą jakość i trwałość figurek i modeli. To jest nasza pasja i dokładamy starań aby oferowane przez nas produkty były coraz lepsze, pragniemy także cały czas powiększać naszą oferte o nowe modele. Mamy nadzieje że dzięki naszemu zaangażowaniu te produkty dadzą Ci dużo radości.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowane miniatury i scenerie do gier był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email shop@minimonsters.eu lub telefonicznie pod numerem 504621612.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Mini Monsters

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl