O nas

Mini Monsters to firma, która produkuje elementy terenu, budynki, części i akcesoria do różnych gier bitewnych rozgrywanych w świecie fantasy i science fiction w skali od 28-30mm (lub odpowiednio 1:55-1:60). Wszystkie te elementy mogą wzbogacić Twój stół (pole bitwy), tworząc niepowtarzalną atmosferę i dając wielką przyjemność z grania. Akcesoria mogą być również wykorzystywane do konwersji i wzbogacania podstawek modeli.
Przez lata doświadczeń związanych z grami bitewnymi, tworzeniem modeli i scenografi zdobyliśmy niezbędną wiedzę dzięki której możemy zaoferować Ci produkty wysokiej jakości. To jest nasza pasja i dokładamy starań aby oferowane przez nas produkty były coraz lepsze, pragniemy także cały czas powiększać naszą oferte o nowe modele. Mamy nadzieje że dzięki naszemu zaangażowaniu te produkty dadzą Ci dużo radości.

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email shop@minimonsters.eu lub telefonicznie pod numerem 504621612.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Mini Monsters

do góry
Sklep internetowy od home.pl